Jak schudnąć

Jak schudnąć – skuteczna dieta odchudzająca jest możliwa

Jak schudnąć – to pytanie o skuteczną dietę odchudzającą, czy jest możliwa? Tak, o ile będziesz świadomy powodów swojej nadwagi, czy otyłości. W podjęciu decyzji, że warto wrócić do równowagi chętnie Ci pomogę. Zapraszam Cię do gabinetu.Tutaj dowiesz się, jak można w łatwy sposób wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe.

Ofertę kieruję do osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy, osób z niedowagą, osób, które z powodów zdrowotnych zmuszone są do przestrzegania określonej diety, sportowców, kobiet planujących potomstwo oraz będących w ciąży, jak również wszystkich osób chcących się zdrowo odżywiać. Także do tych, którzy odchudzają się, ale nie chudną. 

http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/abc-odchudzania/odchudzasz-sie-i-nie-chudniesz-czas-na-konsultacje-u-dietetyka_38683.html

W celu uzyskania redukcji wagi przygotuję dla Ciebie indywidualny program dietetyczny, uwzględniający plan dnia, upodobania smakowe i umiejętności kulinarne. Wytłumaczę, na czym polega proces odchudzania i jak uniknąć efektu jo-jo.

Pamiętaj, proces utraty wagi musi być powolny, aby był trwały. 

Razem postaramy się, aby czas na diecie był czasem przyjemnym.

Nie stosuję „magicznych” suplementów diety, które obiecują cuda, a w rzeczywistości odchudzają tylko Twoja kieszeń. 

Jak schudnąć – to kwestia wiedzy, praktycznie i profesjonalnie wykorzystanej. 

Cztery elementy:

  1. Dieta – regulacja masy ciała

Opracuję dla Ciebie indywidualny program żywieniowy i nauczę Cię, w jaki sposób należy dobierać przekąski, by zapanować nad pokusą podjadania, w tym przede wszystkim „zdradliwych” przysmaków.

  1. Analiza składu ciała

Określę Twoją docelową wagę i właściwą masę ciała tak, by zapewnić odpowiednie proporcje tkanki tłuszczowej i masy mięśni oraz uniknąć efektu jo-jo.

  1. Diet coaching

Nauczę Cię, jak wybierać  zdrowe produkty, wyjaśnię, jak czytać etykiety na produktach, rozszyfrujemy skróty typu RDA, GDA , dowiesz się, które numery E są zdrowe, porozmawiamy o soli, cukrze i innych ciekawostkach żywieniowych.

  1. Warsztaty dla dzieci i młodzieży

Chcesz, aby Twoje dziecko rosło zdrowe i odkrywało nowe smaki, aby z chęcią sięgało po warzywa i owoce, wiedziało, które produkty są zdrowe, a których raczej trzeba unikać? Proponuję, aby w szkole lub przedszkolu Twojego dziecka zorganizować warsztaty propagujące zdrowe odżywianie.

Każdy z tych elementów możesz zakupić oddzielnie.

W trosce, aby regulacja masy ciała przebiegała właściwie, polecam wykupienie pakietu programu dietetycznego.
Regulacja masy ciała to proces ciągły i trwający dłuższy czas.

Do wyboru są dwa programy dietetyczne: duży i mały.

Obydwa składają się z dwóch części. Więcej informacji w zakładce „Jak zdrowo się odżywiać – pakiety dietetyczne”

Zachęcam do umówienia się na pierwszą wizytę w moim gabinecie.

[button color=”green” size=”normal” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.znanylekarz.pl/marta-gontarzewska/dietetyk/warszawa#”]Umów wizytę[/button]